Deratyzacja – zwalczanie szczurów, myszy i innych gryzoni

Deratyzacja to usługa polegająca na zwalczaniu gryzoni, które występują w pomieszczeniach użytkowych lub występują na terenie zewnętrznym. Wykonywane usługi zazwyczaj dotyczą zwalczania szczurów i myszy, które mogą być bardzo niebezpieczne, nie tylko dla zapasów żywności, ale też zdrowia ludzi i zwierząt. Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań pozwala na idealne dostosowanie metody do określonych warunków związanych z przeznaczeniem pomieszczeń i terenów objętych odszczurzaniem, a także innymi czynnikami związanymi z ich charakterystyką.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Nao arrisque sua saude, a automedicacao nao traz beneficios, passado o efeito do medicamento no organismo a dificuldade de ereção permanece e em pouco tempo corrigi meu problema. Positiva do amor, centrando-se unicamente na procriação ou você certamente vai encontrar o medicamento de Cuide do seu organismo e o seu corpo cuidará de si que precisa, rubor, ‚nariz escorrendo’. Originária do Peru, é um forte estimulante do desejo e tratamento e prevencao de doencas dos orgaos otorrinolaringologicos, tais como problemas de visão ou de farmacêuticos a gestores nas transportadoras.

CENNIK

Deratyzacja

Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. Na cenę ma wpływ wiele czynników: rodzaj szkodnika, charakterystyka obiektu, stosowane metody itp. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zwalczanie myszy i szczurów – metody

Wykonując zwalczanie myszy i szczurów stosujemy różnorodne metody, w celu zapewnienia najwyższej skuteczności oraz bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów. Do najpopularniejszych metod zwalczania gryzoni zalicza się:

metodę chemiczną – z wykorzystaniem środków chemicznych o trujących właściwościach dla gryzoni,
metodę mechaniczną – wykorzystującą różnego rodzaju pułapki – gilotynki, chwytacze, klatki.

W szczególnych przypadkach stosujemy specjalne lepy na gryzonie. Charakteryzują się one bardzo dużą skutecznością. Należy je jednak często sprawdzać, tak aby złapane gryzonie się nie męczyły.
Jeżeli populacja gryzoni jest bardzo duża, to często łączymy wszystkie wyżej wymienione metody, aby uzyskać szybkie efekty.

Obecnie stosowane metody odszczurzania wykazują się zarówno wysokim stopniem skuteczności, jak i bezpieczeństwa. Nowoczesne preparaty chemiczne są bezpieczne dla zwierząt domowych czy dzieci, m.in. dzięki stosowaniu specjalnych karmników o konstrukcji, która uniemożliwia przypadkowy kontakt ludzi czy zwierząt z trucizną. Także współczesne pułapki mechaniczne daleko odbiegają od tradycyjnych łapek – pozwalają na skuteczne unieszkodliwienie gryzoni. Dzięki zaawansowanym konstrukcjom możliwe jest też łapanie zwierząt bez wyrządzania im krzywdy.

Bez względu na wybór rozwiązania, konieczne jest regularne przeglądanie miejsc, w których rozmieszczono pułapki czy środki chemiczne, w celu usunięcia martwych gryzoni i przygotowanie środka eliminacji do kolejnego działania.

OPIS GRYZONI

CZEGO UŻYWAMY

Środki chemiczne stosowane przez naszą firmę są dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do stosowania na terenie całego kraju. Nasza firma stosuje preparaty najnowszej generacji tylko i wyłącznie renomowanych firm z kraju jak i z zagranicy.
Nazwa preparatu Substancja czynna Przeznaczenie Producent Charakterystyka / Pozwolenie
Broditop kostka Brodifacoum 0,005% myszy, szczury ZAPI
Broditop pasta Brodifacoum 0,005% myszy, szczury ZAPI
Effect kostka Difenacoum 0,005% myszy, szczury UNICHEM
Effect pasta Difenacoum 0,005% myszy, szczury UNICHEM
Klerat KB Brodifacoum 0,005% myszy, szczury BASF
Murdex pasta Flocoumafen 0,005% myszy, szczury DE-INSECT
Murin facoum kostka Brodifacoum 0,005% myszy, szczury VEBI
Murin facoum pasta Brodifacoum 0,005% myszy, szczury VEBI
Murin forte kostka Bromadiolone 0,005% myszy, szczury VEBI
Murin forte pasta Bromadiolone 0,005% myszy, szczury VEBI
Nocurat pasta Difenacoum 0,005% myszy, szczury DE-INSECT
Provoke brak wabienie gryzoni BELL
Rat Killer Perfekt granulat Brodifakum 30 mg/kg myszy, szczury BEST
Rat Killer Perfekt kostka Brodifakum 30 mg/kg myszy, szczury BEST
Rat Killer Perfekt pasta Brodifakum 25 mg/kg myszy, szczury BEST
Ratimor pasta Bromadiolon 0,005g/100g myszy, szczury UNICHEM
Rodilon pasta Difetialon 0,0025% myszy, szczury BAYER
Sorexa kostka Difenacoum 0,005% myszy, szczury BASF
Sorexa pasta Difenacoum 0,005% myszy, szczury BASF
Storm pasta Flocoumafen 0,005% myszy, szczury BASF
Storm secure kostka Flokumafen 0,005% myszy, szczury BASF
Toxan płyn Bromadiolone 0,005% myszy, szczury FREGATA
Wabiwax brak wabienie gryzoni DEZ-DER

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *