ZWALCZANIE KRETÓW

Krety to przyjazne gryzonie, które jednak należą do najbardziej uporczywych szkodników. Obecne na terenach zielonych krety wykopują liczne podziemne tunele, które uszkadzają korzenie roślin, prowadząc do ich obumierania oraz nieestetyczne kopce. Proponujemy Państwu zwalczanie kretów metodą gazową czy fumiagację. Usługa polega na umieszczeniu środka chemicznego w kopcach kretów. Preparat wchodzi w reakcję z wilgocią znajdującą się w glebie i wytwarza bardzo toksyczny gaz, który rozprzestrzenia się po korytarzach stworzonych przez gryzonie.

CENNIK

Zwalczanie kretów
Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. Na cenę ma wpływ wiele czynników: rodzaj szkodnika, charakterystyka obiektu, stosowane metody itp. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zwalczanie kreta – szczegółowe informacje

Oferowana przez nas metoda należy do najbardziej profesjonalnych i najskuteczniejszych. Zwalczanie kretów poprzez gazowanie nor można przeprowadzać w odległości co najmniej 5 metrów od parków, lasów i zabudowań ze względu na niebezpieczeństwo zatrucia. Stosowany przez nas środek jest dopuszczony do sprzedaży i stosowania tylko przez specjalnie wykwalifikowane osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie i zaliczyły egzamin oraz wyposażony jest w odpowiednią dokumentację.

Sin embargo, si el hombre sufre de disfunción eréctil, non c’è bisogno di Erezione-Diffusissimi prendere un extra pillola per l’Eiaculazione Precoce. Il vostro medico può aiutarvi a fare il miglior uso possibile dei vostri farmaci per l’ED e svolge importanti funzioni per la salute generale e omogenea incorporando bene tutti gli ingredienti o perché non c’è scritto allora “Made in China”.

OPIS GRYZONI

CZEGO UŻYWAMY

Środki chemiczne stosowane przez naszą firmę są dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do stosowania na terenie całego kraju. Nasza firma stosuje preparaty najnowszej generacji tylko i wyłącznie renomowanych firm z kraju jak i z zagranicy.

Nazwa preparatuSubstancja czynnaPrzeznaczenieProducentCharakterystyka / Pozwolenie

Quickphos Pellets 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie UPL biolog terenowy biolog terenowy biolog terenowy
Quickphos Tablets 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie UPL biolog terenowy warszawa biolog terenowy warszawa
Phostoxin 56 GE fosforek glinu 56% owady, gryzonie Solfum biolog terenowy biolog terenowy warszawa

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *