Deratyzacja

DERATYZACJA – ZWALCZANIE SZCZURÓW, MYSZY I INNYCH GRYZONI

Działamy kompleksowo. Oprócz samego procesu zwalczania, proponujemy kompleksowe usługi zabezpieczenia pomieszczeń i budynków przed szkodnikami. Wykonujemy uszczelnienia, przebudowy i inne prace, mające na celu profilaktykę przed inwazją gryzoni.

Deratyzacja Warszawa

Zwalczanie myszy i szczurów – metody deratyzacji

• metodę chemiczną – z wykorzystaniem środków chemicznych o trujących właściwościach dla gryzoni,
• metodę mechaniczną – wykorzystującą różnego rodzaju pułapki – gilotynki, chwytacze, klatki.

Obecnie stosowane metody odszczurzania wykazują się zarówno wysokim stopniem skuteczności, jak i bezpieczeństwa. Nowoczesne preparaty chemiczne są bezpieczne dla zwierząt domowych czy dzieci, m.in. dzięki stosowaniu specjalnych karmników o konstrukcji, która uniemożliwia przypadkowy kontakt ludzi czy zwierząt z trucizną. Także współczesne pułapki mechaniczne daleko odbiegają od tradycyjnych łapek – pozwalają na skuteczne unieszkodliwienie gryzoni. Dzięki zaawansowanym konstrukcjom możliwe jest też łapanie zwierząt bez wyrządzania im krzywdy.

Bez względu na wybór rozwiązania, konieczne jest regularne przeglądanie miejsc, w których rozmieszczono pułapki czy środki chemiczne, w celu usunięcia martwych gryzoni i przygotowanie środka eliminacji do kolejnego działania.

Cennik deratyzacji w Warszawie i okolicach

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem. Cennik jest dostępny w linku poniżej, abyś mógł szybko znaleźć informacje, które Cię interesują. Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny, ostateczną wycenę dokonujemy telefonicznie lub w razie potrzeby na miejscu u klienta.

Deratyzacja! Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

BEZPIECZEŃSTWO – Zabiegi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji wykonujemy tylko przy pomocy sprawdzonych, atestowanych produktów i środków do zwalczania szkodników

DYSKRECJA – Nasi pracownicy dojeżdżają do klienta „po cywilnemu”. Mamy oznaczone samochody, ale je parkujemy tak, aby nikt z sąsiadów nie zorientował się, że mamy do czynienia ze zwalczaniem szkodników

GWARANCJA – Na część usług zwalczania szkodników wystawiamy pisemną gwarancję. O szczegółach prosimy dowiadywać się poprzez wiadomość lub telefonicznie.

KOMPLEKSOWA USŁUGA – Nasza usługa nie kończy się tylko na skutecznym zwalczeniu szkodnika. Na miejscu, pokazujemy i mówimy na co należy zwrócić uwagę, aby problem owadów czy gryzoni nie powrócił w przyszłości. Dodatkowo, możemy wykonać profilaktyczne uszczelnienie pomieszczeń.

ELASTYCZNOŚĆ – Pracujemy praktycznie 24h na dobę. W szczególnych okolicznościach, możemy wykonać usługę późnym wieczorem. Posiadamy również nocną obsługę lokali.

Co zwalczamy? Charakterystyka gryzoni poddawanych deratyzacji