Odpluskwianie w Warszawie

Skuteczne odpluskwianie w Warszawie

Skuteczne zwalczanie pluskwy

Odpluskwianie – krótko mówiąc jest to zabieg zwalczania pluskwy przy pomocy dostępnych metod.

Odpluskwianie w Warszawie i okolicach to jedna z naszych specjalności. Nasze usługi cechują się dokładnością i dobrym przygotowaniem, co sprawia że nasze usługi odpluskwiania są wyjątkowo skuteczne.

Zwalczanie pluskwy w Warszawie

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczną metodę zwalczania pluskiew. Polega ona na zastosowaniu jednocześnie 2 metod dezynsekcji: oprysk preparatem kontaktowym oraz zastosowanie środka w formie aerozolu. Preparat kontaktowy działa aktywnie na opryskanych powierzchniach kilka tygodni. Preparat w formie aerozolu, wypłasza i zabija pluskwy oraz dociera do miejsc, w których oprysk jest utrudniony. Nasza metoda pozwala nam odpowiednio skierować preparat chemiczny na powierzchnie, które są niezbędne do zwalczenia pluskiew oraz ograniczyć jego zastosowanie w niepożądanych miejscach. Na specjalne życzenie klienta możemy wykonać zabieg za pomocą zamgławiania ULV ale według nas przewagą naszej metody jest ograniczenie niepożądanego kontaktu z preparatem przez ludzi i zwierzęta.


Dezynsekcję należy powtórzyć po 2 – 3 tygodniach.
Po drugim zabiegu gwarantujemy pełne zwalczenie pluskiew.
Usługi wykonujemy na terenie Warszawy oraz okolic.

Cennik odpluskwiania

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem. Cennik jest dostępny w linku poniżej, abyś mógł szybko znaleźć informacje, które Cię interesują. Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny, ostateczną wycenę dokonujemy telefonicznie lub w razie potrzeby na miejscu u klienta.

Dezynsekcja! Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

BEZPIECZEŃSTWO – Zabiegi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji wykonujemy tylko przy pomocy sprawdzonych, atestowanych produktów i środków do zwalczania szkodników

DYSKRECJA – Nasi pracownicy dojeżdżają do klienta „po cywilnemu”. Mamy oznaczone samochody, ale je parkujemy tak, aby nikt z sąsiadów nie zorientował się, że mamy do czynienia ze zwalczaniem szkodników

GWARANCJA – Na część usług zwalczania szkodników wystawiamy gwarancję. O szczegółach prosimy dowiadywać się poprzez wiadomość lub telefonicznie.

KOMPLEKSOWA USŁUGA – Nasza usługa nie kończy się tylko na skutecznym zwalczeniu szkodnika. Na miejscu, pokazujemy i mówimy na co należy zwrócić uwagę, aby problem owadów czy gryzoni nie powrócił w przyszłości. Dodatkowo, możemy wykonać profilaktyczne uszczelnienie pomieszczeń.

ELASTYCZNOŚĆ – Pracujemy praktycznie 24h na dobę. W szczególnych okolicznościach, za dodatkową opłatą, możemy wykonać usługę późnym wieczorem. Posiadamy również nocną obsługę lokali.

Co zwalczamy? Charakterystyka owadów poddawanych dezynsekcji

Prusak – Blatella germanica

Te odrażające owady najczęściej spotykamy w naszych kuchniach

Wołek zbożowy -Sitophilus granarius

Popularny szkodnik magazynowy. Powodują szkody w magazynach

Pluskwa domowa – Cimex lectularius

Trudne w zwalczaniu, krwiopijne owady żyjące w łóżkach

Rybik cukrowy – Lepisma saccharina

Rybik to owad lubiący wilgoć. Najczęściej spotkamy go w łazience

Dezynsekcja Warszawa – wybierz profesjonalistów!