Zwalczanie komarów i zamgławianie przestrzenne

ZAMGŁAWIANIE PRZESTRZENNE – ODKOMARZANIE I ZWALCZANIE INNYCH OWADÓW

Metody zamgławiania

Do najczęściej stosowanych rozwiązań zaliczają się :

  • Zamgławianie na zimno – To dokładnie ta sama metoda, jak w przypadku insektów. Zwalcza się owady za pomocą specjalnej mgiełki wytwarzanej przez urządzenie do oprysków ULV. W trakcie realizacji usługi stosujemy opryskiwacze spalinowe. Zapewniają one najlepsze rezultaty. Dzięki niezwykłemu rozdrobnieniu cząsteczek wody jest ona w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w sposób niezwykle dokładny pokryć rośliny.
  • Zamgławianie termiczne – Również za pomocą wspomnianych urządzeń ULV jest rozprowadzana mgiełka zabójcza dla owadów. Różnica polega na tym, że jest ona w zależności od potrzeb, rozprowadzana w określonej temperaturze. To zapewnia o wiele większą skuteczność, jednak nie może być stosowane w celu pokrycia mgiełką niektórych roślin, wrażliwych na zmiany temperatury.
zamglawianie

Cennik zamgławiania

ZWALCZANIE KOMARÓW, KLESZCZY, SZERSZENI, OS
do 500 m2299 PLN
do 1000 m2399 PLN
do 2000 m2499 PLN
powyżej 2000 m2wycena indywidualna

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

BEZPIECZEŃSTWO – Zabiegi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji wykonujemy tylko przy pomocy sprawdzonych, atestowanych produktów i środków do zwalczania szkodników

DYSKRECJA – Nasi pracownicy dojeżdżają do klienta „po cywilnemu”. Mamy oznaczone samochody, ale je parkujemy tak, aby nikt z sąsiadów nie zorientował się, że mamy do czynienia ze zwalczaniem szkodników

GWARANCJA – Na część usług zwalczania szkodników wystawiamy pisemną gwarancję. O szczegółach prosimy dowiadywać się poprzez wiadomość lub telefonicznie.

KOMPLEKSOWA USŁUGA – Nasza usługa nie kończy się tylko na skutecznym zwalczeniu szkodnika. Na miejscu, pokazujemy i mówimy na co należy zwrócić uwagę, aby problem owadów czy gryzoni nie powrócił w przyszłości. Dodatkowo, możemy wykonać profilaktyczne uszczelnienie pomieszczeń.

ELASTYCZNOŚĆ – Pracujemy praktycznie 24h na dobę. W szczególnych okolicznościach, możemy wykonać usługę późnym wieczorem. Posiadamy również nocną obsługę lokali.

Co zwalczamy? Charakterystyka owadów poddawanych zamgławianiu

Komar pospolity – Culex Pipiens

Komary znamy wszyscy. Poczytaj więcej o ich charakterystyce, budowie, zwalczaniu.

Mucha domowa – Musca Domestica

Latają w chmarach i budzą obrzydzenie. Dowiedz się więcej o tym pospolitym owadzie.

Osa pospolita – Vespula vulgaris

Bywają niebezpieczne i natrętne. Te żółto-czarne owady bywają uciążliwe szczególnie w drugiej części lata.