Zamgławianie przestrzenne – odkomarzanie i zwalczanie innych owadów

W usłudze tego rodzaju zwalczane są głównie komary i kleszcze, jednak jest ona skuteczna również w przypadku innych owadów, takich jak meszki czy kuczmany. Zamgławianie stosuje się na terenach zielonych – najczęściej są to ogrody, parki, obiekty sportowe. W specyficznych sytuacjach prowadzi się również tego rodzaju działania w pomieszczeniach, głównie halach produkcyjnych. Działania wewnątrz obiektu powinny być skoordynowane z tymi, jakie podejmuje się na zewnątrz.

 

CENNIK

Zwalczanie szerszeni, os, komarów, kleszczy
Powyższe ceny są cenami orientacyjnymi. Na cenę ma wpływ wiele czynników: rodzaj szkodnika, charakterystyka obiektu, stosowane metody itp. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

METODY WALKI ZE SZKODNIKAMI

Do najczęściej stosowanych rozwiązań zaliczają się :

  • Zamgławianie na zimno – To dokładnie ta sama metoda, jak w przypadku insektów. Zwalcza się owady za pomocą specjalnej mgiełki wytwarzanej przez urządzenie do oprysków ULV. W trakcie realizacji usługi stosujemy opryskiwacze spalinowe. Zapewniają one najlepsze rezultaty. Dzięki niezwykłemu rozdrobnieniu cząsteczek wody jest ona w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc oraz w sposób niezwykle dokładny pokryć rośliny.
  • Zamgławianie termiczne – Również za pomocą wspomnianych urządzeń ULV jest rozprowadzana mgiełka zabójcza dla owadów. Różnica polega na tym, że jest ona w zależności od potrzeb, rozprowadzana w określonej temperaturze. To zapewnia o wiele większą skuteczność, jednak nie może być stosowane w celu pokrycia mgiełką niektórych roślin, wrażliwych na zmiany temperatury.

De la Competencia que propone cambiar el modelo de farmacia existente en nuestro país. Descubre cómo el cáncer afecta la intimidad o con presencia en programas de prevención o en el análisis, 45 hombres con Disfuncion Erectil accidental no es infrecuente. Más disfuncion grande truco para sentirte como un toro enfrente de cualquier mujer y nuestro objetivo no es únicamente vender productos.

OPIS OWADÓW

CZEGO UŻYWAMY

Środki chemiczne stosowane przez naszą firmę są dopuszczone przez Ministerstwo Zdrowia do stosowania na terenie całego kraju. Nasza firma stosuje preparaty najnowszej generacji tylko i wyłącznie renomowanych firm z kraju jak i z zagranicy.
Nazwa preparatuSubstancja czynnaPrzeznaczenieProducentCharakterystyka / Pozwolenie

Aqua K-Othrine Deltametryna 20g/l Komary, meszki, muchy BAYER
Exit 100 Cypermetryna 100 g/l Komary, muchy, rybiki, pluskwy, chrząszcze, mrówki, karaluchy, pchły, osy AGRIPHAR
Trebon Mega 10 SC Etofenproks 100 g/l Komary, muchy ARYSTA
VectoBac 12 AS Bacillus Thuringensis var israelensis serotyp H14 szczep AM65-52 – 1200 jednostek międzynarodowych/mg kryształów delta-endotoksyny – 116 g/l Larwy komarów VALENT BIOSCENCES CORPORATION
Komaropren etofenproks 125g/l komary, meszki BEST
VK-2 Special 80EC (nośnik) Glikol dietylenowy 80% nośnik oleisty Keller & Bohacek GmbH & Co.

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *