Zwalczanie kretów

Skuteczne sposoby na kreta – najlepiej profesjonalna firma

Krety to przyjazne gryzonie, które jednak należą do najbardziej uporczywych szkodników. Obecne na terenach zielonych krety wykopują liczne podziemne tunele, które uszkadzają korzenie roślin, prowadząc do ich obumierania oraz nieestetyczne kopce. Proponujemy Państwu zwalczanie kretów metodą gazową czy fumiagację. Usługa polega na umieszczeniu środka chemicznego w kopcach kretów. Preparat wchodzi w reakcję z wilgocią znajdującą się w glebie i wytwarza bardzo toksyczny gaz, który rozprzestrzenia się po korytarzach stworzonych przez gryzonie.

ZWALCZANIE KRETA – SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Oferowana przez nas metoda należy do najbardziej profesjonalnych i najskuteczniejszych. Zwalczanie kretów poprzez gazowanie nor można przeprowadzać w odległości co najmniej 5 metrów od parków, lasów i zabudowań ze względu na niebezpieczeństwo zatrucia. Stosowany przez nas środek jest dopuszczony do sprzedaży i stosowania tylko przez specjalnie wykwalifikowane osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie i zaliczyły egzamin oraz wyposażony jest w odpowiednią dokumentację.

Cennik zwalczania kretów w Warszawie i okolicach

CENA PODSTAWOWA
Dojazd, doradztwo, wyznaczenie kopców do fumigacji
200 PLN
Fumigacja kretowiska – otwarcie kretowiska, zastosowanie preparatu, zabezpieczenie kopca25 – 45 PLN

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług zwalczania kretów?

DYSKRECJA – Nasi pracownicy dojeżdżają do klienta „po cywilnemu”. Mamy oznaczone samochody, ale je parkujemy tak, aby nikt z sąsiadów nie zorientował się, że mamy do czynienia ze zwalczaniem szkodników

GWARANCJA – Na część usług zwalczania szkodników wystawiamy pisemną gwarancję. O szczegółach prosimy dowiadywać się poprzez wiadomość lub telefonicznie.

KOMPLEKSOWA USŁUGA – Nasza usługa nie kończy się tylko na skutecznym zwalczeniu szkodnika. Na miejscu, pokazujemy i mówimy na co należy zwrócić uwagę, aby problem owadów czy gryzoni nie powrócił w przyszłości. Dodatkowo, możemy wykonać profilaktyczne uszczelnienie pomieszczeń.

ELASTYCZNOŚĆ – Pracujemy praktycznie 24h na dobę. W szczególnych okolicznościach, możemy wykonać usługę późnym wieczorem. Posiadamy również nocną obsługę lokali.

Dowiedz się więcej o kretach

Kret – Talpa europaea

Dowiedz się więcej o kretach i jak z nimi walczyć